Hannover – zlecenie do Seniora za 1400 EURO + premia

Zlecenie nr 41628
Data: 20.12.2019 – 12.01.2020
Miejscowość: 30179 Hannover
Stawka: 1400 EURO + DO 400 EURO PREMII
Podopieczny (90 l.) ważący 74 kg i mierzący 180 cm, cierpi na zniedołężnienie, cukrzycę, niewydolność serca i ma odleżyny na kości ogonowej. Diakonia codziennie zajmuje się ranami i podawaniem lekarstw i insuliny. Podopieczny potrzebuje wsparcia w transferze, przy korzystaniu z toalety i w czynnościach pielęgnacyjnych. Pan jeździ na nocne dializy - wieczorem jest zabierany, rano jest przywożony do domu.
Sprzęty w domu: wózek inwalidzki, rollator, przenośna toaleta, krzesełko pod prysznic i łóżko pielęgnacyjne.
Pan mieszka sam na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z łazienką, z TV i internetem. Na miejscu jest też rower.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 06.12.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 41628
  • Min. doświadczenie: do 1 roku