Konserwator terenów zielonych - Szwajcaria

Start pracy: marzec 2012

Opis stanowiska:

Praca dla firmy ogrodniczej przy budowaniu nowych obiektów ogrodniczych lub ich przebudowa. Prace ziemne przy zakładaniu i pielęgnacji terenów zieleni. Praca na obiektach prywatnych, przemysłowych, użyteczności publicznej. Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie wykonywaniem wcześniej zaplanowanych prac.

Wynagrodzenie:

- atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczeniamiędzy 28-34 CHF/h brutto

(najlepsze stawki w Europie!)

Wymagania:

- dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

- wiedza i doświadczenie z zakresu zakładania i pielęgnacji terenów zieleni
- własny samochód i prawo jazdy mile widziane

Zapewniamy:

- umowę o pracę na warunkach szwajcarskich i opiekę podczas trwania kontraktu,
podpisanie w Polsce, przed wyjazdem, umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia,
zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (na koszt pracownika, ok. 600 - 700 CHF miesięcznie).

Dokumenty:

Prosimy o załączanie CV w języku niemieckim i polskim z dopiskiem w temacie :Konserwator terenów zielonych, imię i nazwisko

LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

  • LSJ Agencja Pracy
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 07.02.2012
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak

Ciekawa oferta… ?