Lekkie zlecenie do pomocy domowej za 1465 EURO/msc

Zlecenie nr 41753
Data: 09.12.2019 – 09.02.2020
Miejscowość: 83530 Schnaitsee
Stawka: 1465 EURO + DO 400 EURO PREMII

Podopieczna jest osobą bardzo intelektualną. Ma jedynie stomię, którą zajmuje się Pflegedienst. Pani mieszka z mężem, który jest zdrowy i nie wymaga opieki. Wspólne hobby Seniorów to sztuka i przyroda.
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Dla Opiekunki jest osobne, wyposażone mieszkanie.
Obowiązki Opiekunki: realizacja domowych czynności i utrzymywanie porządku, wożenie Seniorów samochodem. Nie są potrzebne żadne czynności opiekuńcze, ani transfer, ani nocne wsparcie.

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 06.12.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 41753
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie