Monter konstrukcji stalowych/spawacz

Agencja Pracy Socpol (cert. 5499) jest agencją pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku pracy – zarówno w Polsce jak i za granicą – możemy pomoc każdej osobie poszukującej pracy jak i pracodawcy, który potrzebuje odpowiedniego pracownika. Współpracujemy z wieloma firmami, głównie z obszaru Europy Zachodniej.
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• mile widziana umiejętność spawania
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• min. 2letnie doświadczenie
• dokładność i precyzja
• umiejętność pracy w zespole

Obowiązki

• prefabrykacja i montaż elementów konstrukcji stalowych
• dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
• sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy

• umowę o pracę na niemieckich warunkach
• wynagrodzenie 10,50 Euro brutto/ h + 3,50 Euro diety/h
• zapewnienie zakwaterowania
• pracę w rzetelnej firmie o stabilnej pozycji na rynku

CV w języku niemieckim

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 12.02.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: DR/01/02/17
  • Min. doświadczenie: 2 - 3