OFERTA DO MAŁŻEŃSTWA Z HESJI | 1850 EURO

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku?

Medipe w każdej sytuacji otacza opieką.
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo – zapewniamy bezpłatne testy na Covid-19 przed wyjazdem!

Oferta nr 58615

Data: 01.02.2022 – 01.04.2022

Miejscowość: 34128 Kassel

Stawka: 1850 euro

Podopieczna (80 l., 70 kg, 165 cm) cierpi na osteoporozę, chorobę Alzheimiera, reumatyzm i demencję. Pani porusza się samodzielnie. Ma zachowane zdolności komunikacyjne, jednak spore problemy z pamięcią oraz orientacją czasowo-przestrzenną. Seniorka jest kontynentna. Pani interesuje się medycyną, biologią, bardzo lubi muzykę klasyczną. Kocha zwierzęta i naturę, przy sprzyjającej pogodzie chętnie wychodzi na spacery.

Podopieczny (84 l, 65 kg, 165 cm) choruje na cukrzycę, przeszedł także zawał serca. Pan porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma zachowane zdolności komunikacyjne, jednak jak w przypadku małżonki spore problemy z pamięcią oraz orientacją. Senior jest kontynentny.
Państwo mieszkają w domu wielorodzinnym w centrum miasta. Najbliższy sklep jest zlokalizowany w odległości około 10 minut od miejsca zamieszkania . Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu i łazienkę do dyspozycji.

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Seniorów opieką, pomoc w ubieraniu i codziennej higienie, przygotowywanie posiłków, towarzyszenie podczas spacerów i wizyt lekarskich, robienie zakupów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1600 Euro!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 71 377 88 76!

Aktualne terminy: http://medipe.pl/akademia-medipe/kursy-jezykowe/

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Potrzebujesz pomocy przy opiece nad bliskim Seniorem w Polsce? Szukasz pracy przy opiece na terenie Polski? – zadzwoń: 71 750 78 24, 600 020 314; napisz: biuro@medipe.com lub zgłoś się przez stronę internetową: www.medipepolska.pl

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/.
  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 20.01.2022
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 58615
  • Min. doświadczenie: Brak