Oferta do mobilnej Seniorki dla Opiekunki z prawem jazdy

Zlecenie nr 42718
Data: 29.01. – 29.03.2020
Miejscowość: 34385 Bad Karlshafen
Stawka: 1350 EURO

Pani Irmgard (93 l., 160 cm, 60 kg) cierpi na początkową demencję, choroby serca i demencję. Seniorka porusza się samodzielnie, potrzebuje wsparcia w dziennych czynnościach, samodzielnie wykonuje pielęgnację i higienę. W poniedziałki, środy i piątki Podopieczna uczęszcza do Tagespflege, raz w tygodniu do ośrodka dla chorych z demencją. 2 razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa.
Pani mieszka sama w domu wielorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką, TV i internetem oraz samochód do dyspozycji.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 16.01.2020
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 42718
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Inne