Oferta na 2 miesiące za 1495 EURO/msc

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 39553

Data: 20.09. – 20.11.2019
Miejscowość: 31167 Bockenem
Stawka: 1495 EURO

Pani Helga (84 l.) kiedyś była nauczycielką. Cierpi na zniedołężnienie starcze, chorobę Parkinsona, nadciśnienie i bardzo słabo widzi. Seniorka ma problemy z poruszaniem się, używa wózka inwalidzkiego i potrzebuje pomocy w transferze. Pani regularnie ćwiczy z fizjoterapeutą, dzięki czemu będzie mogła poruszać się z rollatorem. Do Podopiecznej przychodzi zewnętrzna opieka medyczna w celu podawania leków oraz pomoc domowa.
Sprzęty w domu: wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne, przenośna toaleta, rollator.
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką i internetem oraz rower do dyspozycji.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych, transferze i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
- zarobki nawet do 1600 Euro
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- bezpłatny dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.
Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 71 377 88 76!
Zapraszamy do kontaktu:
tel.  71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 12.09.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak