Opiekunka z prawem jazdy do samodzielnej, aktywnej i życzliwej Seniorki – PILNE zlecenie z PREMIĄ!

Data wyjazdu 15.03. – 15.05.2019
Miejscowość: 5478 Mülheim an der Ruhr
Stawka: 1335 EURO + DO 250 EURO PREMII

Pani Ruth (91 l.) jest osobą sympatyczną, uśmiechniętą i bardzo inteligentną. Bardzo lubi czytać, ma sporo zainteresowań. Seniorka cierpi na nadciśnienie, depresję, choroby serca i artrozę. Pani ma demencję. Potrzebuje osoby z którą będzie mogła rozmawiać, interesuje się informacjami ze świata, sportem. Porusza się z pomocą rollatora. Sama chodzi do toalety, również w nocy – nie trzeba do Pani wstawać. Podopieczna jest wciąż bardzo aktywna i samodzielna, ceni swoją niezależność. Jest bardzo kulturalna, wdzięczna za pomoc i życzliwa wobec Opiekunki. Wieczorami Podopieczna ogląda TV i nie potrzebuje pomocy tylko towarzystwa.

Na zleceniu znajdują się: rollator, łóżko pielęgnacyjne, podnośnik przy wannie, przenośna toaleta oraz winda krzesełkowa. Pani nie trzeba transferować, jedynie ewentualnie asekurować.
Podopieczna mieszka na obrzeżach miasta w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z internetem i łazienka. Na zleceniu jest samochód osobowy.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, wsparcie podczas kąpieli, pielęgnacji ciała i przebierania się, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego oraz czynne prawo jazdy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz MEDIPE PL Spółka z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943106526 w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 13.03.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 34243
  • Min. doświadczenie: do 1 roku