Pilne zlecenie do Kassel na 2 miesiące z premią do 400 EURO

Zlecenie nr 41579
Data: 05.12.2019 – 05.02.2020
Miejscowość: 34134 Kassel
Stawka: 1425 EURO + DO 400 EURO PREMII

Pani Irmgard (83 l.) ważąca 48 kg i mierząca 148 cm, jest spokojna i miła. Cierpi na demencję i osteoporozę, jest osobą leżącą. Seniorka potrzebuje pomocy w: transferze, przy jedzeniu, przebieraniu, podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych i przy korzystaniu z toalety.
Pan Wern (85 l.) ważący 60 kg i mierzący 158 cm, jest otwartą, towarzyską osobą, która chętnie opowiada. Potrzebuje kogoś, z kim mógłby porozmawiać. Lubi gotować, wykonywać prace ogrodowe oraz wychodzić na spacery. Senior cierpi na choroby serca i ma problemy z poruszaniem się. Potrzebuje wsparcia przy kąpieli i w czynnościach pielęgnacyjnych.
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z balkonem, TV i internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych, transferze i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 04.12.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: Zlecenie nr 41579
  • Min. doświadczenie: do 1 roku