SPAWACZ MAG-135 / SPAWACZ TIG 141

Certyfikat Marszałka Województwa Dolnośląskiego  nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
 Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie dla Niemieckiego Partnera poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPAWACZ MAG-135
SPAWACZ TIG 141

Miejsce pracy: Niemcy BAWARIA STUTTGART I OKOLICE

 Oferta pracodawcy:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie min. 2200  Euro netto/mc./etat
  • Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Darmowe zakwaterowanie – pokoje 1 osobowe
  • Zatrudnienie w jednym miejscu
  • Zagwarantowane narzędzia do pracy
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Możliwość ubezpieczenia w kasie chorych z bardzo atrakcyjnym pakietem ubezpieczeniowym

  Wymagania:
  • Warunkiem koniecznym jest komunikatywna  znajomość języka niemieckiego
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunków
  • Doświadczenie zawodowe ( spawanie)  min. 4 lata
  • Prawo jazdy, własny samochód

  Obowiązki:
  • Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
  • Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
  • Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail:
 spawacz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych  lub dosłanie  klauzuli w treści maila:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO.).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu doświadczeniu zawodowemu”

Informujemy, iż wysłanie aplikacji oznacza jednocześnie wyrażenie  zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Agencję Pracy – Koncepcja Marzena Biłas - Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby:
- przeprowadzenia procesu rekrutacji
oraz
- na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz przesyłania Państwu ofert pracy odpowiadających Państwa profilowi zawodowemu.
W każdej chwili mogą Państwo cofnąć swoją zgodę lub częściową zgodę wysyłając nam maila na adres rezygnacja@koncepcja.eu
Wszelkie pytania związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na adres: rodo@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 592 719
E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu

  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 18.10.2018
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3