SPRAWDZONE ZLECENIE DO MOBILNEJ, SAMODZIELNEJ SENIORKI W HAMM

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 31427

Data wyjazdu  10.01. – 28.02.2019

Miejscowość: 59063 Hamm

Stawka: 1250 EURO

Pani Ilse (85 l.) cierpi na dolegliwości wieku starczego i demencję. Pani ma guza. 2 razy dziennie przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna i podaje leki. Seniorka dobrze się komunikuje; porusza się samodzielnie, także podczas wchodzenia po schodach. Podopieczną należy mobilizować przy wykonywaniu higieny ciała oraz pomóc przy kąpieli. Pani potrzebuje też wsparcia przy ubieraniu się. Asekuracyjnie nosi wkładki, w nocy wstaje samodzielnie do toalety. Pani mało je i pije. Chętnie spędza czas w ogrodzie.
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z internetem. Raz w miesiącu przyjeżdża samochód zewn. służby i jedzie się na cięższe zakupy. Panią można samą zostawić w domu i wyjść na przerwę.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro
jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

tel. . 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 31.12.2018
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 31427
  • Min. doświadczenie: Brak