Stolarz Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.
Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

STOLARZ

Miejsce pracy: Niemcy, Badenia Wirtembergia

Oferujemy:
•Umowę o pracę na czas nieokreślony
•Praca na pełny etat plus nadgodziny
•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, pracodawca dodatkowo opłaca składki ubezpieczenia bezpośredniego
•Płatny urlop
•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
•Wynagrodzenie: 11 Euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 40 Euro netto za każdy przepracowany dzień
•Gratyfikacja bożonarodzeniowa w wysokości 300 Euro
•Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane przez pracodawcę
•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
•Prace w warsztacie stolarskim, budowa mebli
•Obsługa maszyn produkcyjnych
•Prace montażowe przy składaniu mebli, umeblowania sklepowego oraz stanowisk targowych
•Umiejętność obsługiwania maszyn i elektronarzędzi stolarskich
•Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:
•Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne
•Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
•Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym        konwersację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy      telefonicznej
•Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
•Prawo jazdy, własny samochód

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
oraz w języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 19.03.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 25C-PN-DE
  • Min. doświadczenie: Brak