STOLARZ - produkcja okien (DARMOWE zakwaterowanie)

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.
Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

NA ZLECENIE NASZEGO KONTRAHENTA -

DUŻEJ FIRMY PRODUKCYJNEJ Z KAPITAŁEM SZWAJCARSKIM  Z SIEDZIBĄ                    W POBLIŻU POLSKIEJ GRANICY

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W NIEMCZECH  NA STANOWISKU:

STOLARZ  - PRODUKCJA OKIEN

Obecnie kompletujemy listę kandydatów zainteresowanych osobistym spotkaniem z pracodawcą we Wrocławiu.

Pracodawca organizuje również  spotkania rekrutacyjne z kandydatami w fabryce w Zwickau.

Miejsce pracy: Niemcy, rejony Zwickau  (w pobliżu polskiej granicy)

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego - umowa z pracodawcą niemieckim
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Gratyfikacja bożonarodzeniowa + dodatek urlopowy
  • Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - pokoje jednoosobowe w wynajętych mieszkaniach
  • Darmowy kurs języka niemieckiego
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Polski konsultant wspiera pracowników w trakcie załatwiania formalności urzędowych jak meldunek, złożenie wniosku o Kindergeld
  • Przez cały okres zatrudnienia kontakt z polskim partnerem – Agencją Pracy Koncepcja
  • Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać                  z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

     Obowiązki:

  • Praca w dużej firmie produkcyjnej przy produkcji okien drewnianych i ew. aluminiowych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Obróbka materiałowa PVC, drewno, aluminium, guma
  • Prace manualne np. zakładanie uszczelek , szklenie, silikonowanie
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne
  • Kilkuletnie DOŚWIADCZENIE zawodowe w produkcji okien i drzwi drewnianych
  • Wiedza o drewnie
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych,
  • Nie jest wymagana znajomość j. niemieckiego
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim lub niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

stolarz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
-w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

-w języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 790 592 719 , kom. 792 785 242
E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu

  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 16.05.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Średnie