TRZYTYGODNIOWE ZLECENIE DO SENIORKI Z PRZEDMIEŚĆ FRANKFURTU | 1275 EURO

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku?

Medipe w każdej sytuacji otacza opieką.
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo – zapewniamy bezpłatne testy na Covid-19 przed wyjazdem!

Oferta nr 65002

Data: 28.02.2023 – 15.03.2023

Miejscowość: 63069 Offenbach am Main

Stawka: 1275 euro

Podopieczna (96 l., 55 kg, 155 cm) choruje na demencję (początkowe stadium) i zwyrodnienie plamki żółtej, skarży się również na zaburzenia czucia w dłoniach. Porusza się za pomocą rollatora. Z powodu demencji występują u Niej problemy z pamięcią. Opiekunka będzie odpowiedzialna za pomoc Seniorce w ubieraniu się, kąpieli, korzystaniu z toalety oraz towarzyszenie podczas spacerów.

Pani mieszka w domu wielorodzinnym w centrum miasta. W tym samym domu mieszkanie a córka Seniorki, która pomaga Opiekunce m.in. w większych zakupach oraz niektórych obowiązkach domowych (pranie, sprzątanie). Najbliższy sklep (Penny) znajduje się w odległości około 5 minut od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z własną łazienką, telewizorem i dostępem do Internetu.

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

Stan zdrowia Podopiecznej i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1800 Euro!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 699 605 533!

Aktualne terminy: http://medipe.pl/akademia-medipe/kursy-jezykowe/

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 699 605 400
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 26.01.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 65002
  • Min. doświadczenie: Brak