Zlecenie blisko granicy z PL za 1400 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 37805
Data wyjazdu  01.08. – 01.10.2019
Miejscowość:  01796 Dohma/Pirna blisko granicy z PL
Stawka: 1400 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Opis zlecenia:

Pani Edelgard (80 l.) cierpi na zniedołężnienie, demencję i jest po udarze. Do Seniorki codziennie przychodzi Pflegedienst, która zajmuje się wymianą opatrunków na nogach. Podopieczna nosi pieluchy. Seniorka dobrze się komunikuje i słyszy, nosi okulary. Orientacja jest zaburzona. Potrzebuje asekuracji przy poruszaniu się, pomocy przy w myciu i ubieraniu. Noce przesypia spokojnie. Korzysta z usług fizjoterapeuty, który przyjeżdża do domu. Obiady są zamawiane. Podopieczna kiedyś miała  problemy z alkoholem, więc trzeba dbać o to aby nie pojawił się w domu. Leki podaje zewnętrzna służba medyczna. Pomocne sprzęty w domu: rollator, łóżko pielęgnacyjne i krzesło prysznicowe.

Podopieczna mieszka sama na wsi w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z łazienką i internetem, a także rower. Zakupy są przynoszone raz w tyg.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1600 Euro + Premia wakacyjna!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- bezpłatny dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 71 377 88 76!
Aktualne terminy:
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 32 450 21 00
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 18.07.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: do 1 roku
  • Min. wykształcenie: Inne