Aplikator (naklejacz) folii samoprzylepnej

Agencja Pracy Socpol (cert.15794) jest agencją pośrednictwa
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Halle

Wymagania:

Praktyczna znajomość w obróbce i naklejaniu różnych folii samoprzylepnych plotowanych i w całości

Znajomość oprogramowania do wydruków detali na ploterze, czy drukarce

Obsługa ploterów oraz drukarek wielkoformatowych

Konieczna znajomość języka niemieckiego

własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy

Obowiązki:

Digitalprint, obsługa ploterów i drukarek wielkoformatowych

Plot i obróbka folii, aplikacja folii

Naklejanie druków na sucho i mokro

Kontrola wykonanych detali

Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe

Pracodawcą jest niemiecki producent reklamy świetlnej, pokrywanej folią marki 3M. Park maszynowy składa się z ploterów, drukarek wielkoformatowych i aplikatorów folii samoprzylepnej

Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 175 godz. miesięcznie

Oferta:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

Wynagrodzenie: 11,0 – 12,0 Euro brutto/godz

Pracodawca organizuje zakwaterowanie, koszt : 200 euro miesięcznie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  w języku niemieckim z załączeniem klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 08.01.2018
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: pch01/10/17
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe