Elektryk Zespół 2 osobowy

Agencja Pracy Socpol – Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794).

Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Elektryk

Zespół 2 osobowy

Miejsce pracy Biberach

Praca od zaraz

Wymagania:

– kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
– wykształcenie kierunkowe;
– uprawnienia SEP;
– min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– prawo jazdy kategorii B i własne auto (jeden samochód w zespole)

Obowiązki:

– montaż instalacji elektrycznych na nowej inwestycji
układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);

Oferta:

– wynagrodzenie 14- 15 Euro brutto/h ( po okresie próbnym 18-19 Euro brutto/godz)
– praca stała, umowa na warunkach niemieckich
– zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
przez pierwszy miesiąc

Informacje dodatkowe:

– wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w j polskim i niemieckim z załączeniem klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 08.01.2018
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe