Kasjer-sprzedawca Wschowa

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sprzedawca. Dołączenie do zespołu da Ci możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w pracy z ludźmi. Jednocześnie staniesz się ekspertem w dziedzinie kosmetyków i innych drogeryjnych produktów.

Miejsce pracy: Wschowa

Oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności pracy w zespole.
  • Entuzjazmu i chęci do pracy.
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.
  • Zaangażowania.
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
  • Dbałość o czystość w sklepie i właściwą ekspozycję towarów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UZL
  • Stawkę godzinową: 20,50 zł brutto/h.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami* Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.*

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

  • ISSP
  • Miejsce pracy: Lubuskie, Wschowa
  • Data wystawienia: 15.10.2020
  • Kategoria: Obsługa klienta / Call Center
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Podstawowe