Kiel – oferta do mobilnej Seniorki za 1400 EURO/mies. + letnia premia

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku?

Zlecenie nr 46839
Data: 3.08-3.10.2020
Miejscowość: 24113 Kiel
Stawka: 1400 EURO + LETNIA PREMIA

Pani Inga (94 l., 160 cm, 57 kg) jest bardzo miła, serdeczna i sympatyczna. Cierpi na cukrzycę, zniedołężnienie starcze i choroby serca. Seniorka jest mobilna, potrzebuje wsparcia przy myciu i przebieraniu oraz w dziennych czynnościach. Do Pani codziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna. Z uwagi na cukrzycę ma swoją dietę i ulubione produkty - jogurty, jeden rodzaj wędlin, dużo warzyw.

Pani mieszka sama w domu wielorodzinnym w centrum miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z radiem, TV i internet.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1600 Euro!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 71 377 88 76!     Aktualne terminy:  http://medipe.pl/akademia-medipe/kursy-jezykowe/
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Potrzebujesz pomocy przy opiece nad bliskim Seniorem w Polsce?  Szukasz pracy przy opiece na terenie Polski? – zadzwoń: 71 750 78 24, 600 020 314;  napisz: biuro@medipe.com  lub zgłoś się przez stronę internetową: www.medipepolska.pl

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 28.07.2020
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 46839
  • Min. doświadczenie: Brak