Kierowca kat. C – Operator pompy Putzmeister

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: w okolicy miasta Köln (Kolonia), Niemcy

Zadania:

- Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister

- Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie

- Obsługa pilotem rur doprowadzających beton

- Dopasowanie długości rur i węży

- Dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu)

- Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd

- Trasy dzienne

Wymagania:

- Doświadczenie jako operator pompy do betonu mile widziane, ale niekonieczne

- Prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii. Najlepiej doświadczenie jako kierowca budowlany

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości

- Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na długi okres

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę oraz pełne świadczenia socjalne

- Stawka godzinna brutto o 13 do 14 euro/ godz. (w zależności od doświadczenia)

- Podwyżka stawek co 6 miesięcy o 0,50 euro/godz. do stawki :15,50 Euro/godz

- Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne przez pierwsze 3 miesiące, po tym okresie ok. 300 euro miesięcznie

Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 08.01.2018
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pch/05/10/17