Komisjoner/magazynier

Miasto:
Pyskowice/ Gliwice

Stawka:
20,30 zł/h

Opis oferty:

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), świadczącą usługi na terenie całej Polski od 2003r.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: komisjoner/ magazynier w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • stawkę 20,30 zł brutto/godz. (ok. 4100 zł miesięcznie);
  • dla osób ze statusem ucznia/ studenta stawka wynosi 20,30 zł netto/godz.;
  • premię wydajnościową od 500 zł do 1200 zł brutto;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu po 8-10 godzin (ok. 200 godzin miesięcznie);
  • zapewniamy szkolenie z obsługi wózków niskiego podnoszenia;
  • dojazd do pracy – płatny 100zł;
  • bezpłatny posiłek.

Wymagamy:

  • dyspozycyjności (praca 3-zmianowa);
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • sprawności fizycznej;
  • silnej motywacji do pracy.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie towaru zgodnie z listą zamówienia;
  • obsługa wózka niskiego podnoszenia;
  • przepakowywanie artykułów z palet transportowych w pojemniki magazynowe;
  • przewożenie palet przyjętych na dostawie w odpowiednie miejsce w magazynie;
  • inne czynności magazynowe zlecone przez koordynatora;
  • nie wymagamy doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.
  • ISSP
  • Miejsce pracy: śląskie, Gliwice
  • Data wystawienia: 25.01.2021
  • Kategoria: Logistyka
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Podstawowe