Koordynator grupy logistycznej w magazynie

Miasto:
Pyskowice/ Gliwice

Stawka:
22 zł/h

Opis oferty:

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), świadczącą usługi na terenie całej Polski od 2003r.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: koordynator procesów logistycznych w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • stawkę 22 zł brutto/godz. (ok. 4400 zł miesięcznie);
  • dla osób ze statusem ucznia/ studenta ofertujemy stawkę 22zł netto/ godz.;
  • premię uzależnioną od zaangażowania i wyników;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu po 8-10 godzin (ok. 200 godz. miesięcznie);
  • zapewniamy szkolenie z obsługi wózków niskiego podnoszenia;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • bezpłatny posiłek.

Wymagamy:

  • dyspozycyjności (praca 3-zmianowa);
  • umiejętności organizacyjnych i zarządzania grupą pracowników;
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • sprawności fizycznej;
  • silnej motywacji do pracy;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w magazynie oraz umiejętność obsługi wózka.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie grupą magazynierów;
  • organizowanie i kontrolowanie wykonania zlecenia;
  • wdrażanie nowych pracowników;
  • kompletowanie towaru zgodnie z listą zamówienia;
  • obsługa wózka niskiego podnoszenia;
  • przepakowywanie artykułów z palet transportowych w pojemniki magazynowe;
  • przewożenie palet przyjętych na dostawie w odpowiednie miejsce w magazynie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.
  • ISSP
  • Miejsce pracy: śląskie, Gliwice
  • Data wystawienia: 25.01.2021
  • Kategoria: Logistyka
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak