Oferta dla OPIEKUNA z prawem jazdy za 1400 EURO/msc od 27.09.

Zlecenie nr 39167
Data: 27.09. – 27.11.2019
Miejscowość: 97509 Zeilitzheim
Stawka: 1400 EURO
Pan Rudolf (79 l.) jest otwarty, trochę zapominalski. Większość czasu spędza na zewnątrz, ogród to jego zainteresowanie, chętnie też gotuje i czyta gazety. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze, chorobę Parkinsona oraz choroby serca. Ma wstawiony sztuczny staw kolanowy. Pan mówi wolno, częściowo ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Senior niedawno wyszedł ze szpitala i jest bardzo osłabiony, korzysta z fizjoterapii. Podopieczny porusza się za pomocą rollatora, wymaga asekuracji przy chodzeniu oraz wsparcia przy pielęgnacji ciała i przy korzystaniu z toalety.
Pan mieszka w domu jednorodzinnym na terenach wiejskich. Do dyspozycji Opiekuna jest górne piętro domu, z internetem, TV i osobną łazienką oraz samochód z automatyczną skrzynią biegów.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych, przebieraniu i transferze oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 06.09.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1400 - 1400 €
  • Min. doświadczenie: do 1 roku