Opieka nad Seniorem, 1300 Euro! Winklarn

Zlecenie 20751
Potrzebna Opiekunka do Pana Herberta
Data wyjazdu: 02.10 – 14.11.2017
Miejscowość: Winklarn
Stawka: 1300 €
O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Pan Herbert ma 83 lat, ma zaburzenia krążenia. Choruje na zaawansowaną demencję. Ma założony cewnik, stosowane są też pielucho-majtki. Podopiecznego trzeba karmić (wolno), ponieważ starszy Pan się krztusi i bardzo wolno przełyka. Bywa niespokojny oraz zagubiony. Pielęgnacja Podopiecznego odbywa się w łóżku, przy którym jest specjalny podnośnik przy łóżku ułatwiający pracę przy Panu. Nie ma konieczności dźwigania, jednak Podopiecznemu trzeba zmieniać pozycję ciała, aby nie zrobiły mu się odleżyny. Dwa/trzy razy w tygodniu przychodzi osoba do rehabilitacji.

Obowiązki
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Warunki mieszkaniowe
Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój, osobna łazienka oraz dostęp do Internetu i telefon do Polski. Pan mieszka w domu jednorodzinnym wraz ze swoją przyjaciółką, która pomaga w czynnościach domowych.

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 22.09.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 20751
  • Min. doświadczenie: Brak