Opiekun/ka dla do Pani Annegret, Altenberge (Niemcy) od 31.01.17r. do 30.03.2017, 1250 Euro

Nr ref. 15545

O naszej firmie

MEDIPE PFLEGE Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy
Pani ma 77 lat, występuje u niej choroba Parkinsona, ma orzeczony drugi stopień niepełnosprawności. Orientacja czasowo – przestrzenna jest zachowana, komunikacja z Panią przebiega prawidłowo. Podopieczna porusza się samodzielnie, korzysta również sama z toalety . Pani sporadycznie potrzebuje wsparcia w nocy.
Pani mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Mąż jest osobą samodzielną – nie wymaga wsparcia ze strony Pani opiekunki. Do dyspozycji Pani opiekunki jest osobny pokój z TV, Internet. Do sklepu jest około 15 minut na piechotę.
Możliwość palenia na zewnątrz.

Zadania Opiekunki/na

Do zadań opiekunki należy całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu,  organizacja czasu wolnego.

Lokalizacja:
Altenberge , Niemcy

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 31.01  do 30.03.2017
·         Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
·         Atrakcyjne wynagrodzenie + 300 euro premii
·         Pomoc w organizacji podróży
·         Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
·         Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania

  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 24.01.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 15545
  • Min. doświadczenie: Brak