Pilne zlecenie – 1550 EURO/mies. region Saara

Zlecenie nr 45664
Data: 8.06-8.08.2020
Miejscowość: 66424 Homburg
Stawka: 1550 EURO

Pani Renta (84 l., 170 cm, 80 kg) lubi ogrodnictwo, oglądać TV i grać w gry planszowe. Jest osobą przyjacielską i spokojną. Cierpi na osteoporozę i reumatyzm, ma wewnętrzny stabilizator kręgów odcinka piersiowego kręgosłupa. Uczęszcza na fizykoterapię. Seniorka ma problemy z poruszaniem się, ale używa rollatora. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy pielęgnacji i w dziennych czynnościach.
Pan Lothar (86 l., 178 cm, 74 kg) kiedyś był urzędnikiem państwowym. Lubi śpiew, muzykę, psy oraz prace w ogrodzie. Jest osobą miłą i spokojną. Cierpi na chorobę Alzheimera, zaburzenia rytmu serca o demencję. Senior porusza się z rollatorem, potrzebuje wsparcia przy pielęgnacji i korzystaniu z toalety.
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Dla Opiekunki jest osobny pokój z internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

Nasza oferta
- Zarobki nawet do 1600 Euro,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
Aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
Dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.
Skontaktuj się z nami
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 05.06.2020
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1550 - 1550 €
  • Numer referencyjny: 45664
  • Min. doświadczenie: do 1 roku
  • Min. wykształcenie: Inne