Potrzebny opiekun lub opiekunka do Pani Ursuli

Opiekun/ka dla do Pani Ursuli, 10.03–10.05.2017, Neukirchen Vluyn (Niemcy), 1150 Euro
Nr ref. 15991

O naszej firmie

MEDIPE PFLEGE Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy

Pani ma 103 lata , jest  drobnej budowy ciała. Ma I stopień niepełnosprawności, choruje na zniedołężnienie starcze, nietrzymanie moczu i początki demencji. Do podopiecznej przychodzi 3 razy w tygodniu rehabilitant. Pani ma zaburzony słuch i  wzrok, poza tym orientacja czasowo-przestrzenna jest poprawna. Podopieczna  porusza się przy rollatorze , przy wsparciu drugiej osoby. Pani przesypia noce.

Pani mieszka sama w mieszkaniu w centrum miasta. Do sklepu jest około 15 min na pieszo. Dla Pani opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką. Czas wolny do ustalenia na miejscu. W pokoju jest telewizor i Internet oraz telefon z tanią linią do Polski, możliwość palenia na zewnątrz.

Zadania Opiekunki/na

Do zadań opiekunki należy wspieranie podopiecznej podczas pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pomoc  przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu,  organizacja czasu wolnego, robienie zakupów.

Lokalizacja:
Neukirchen Vluyn, Niemcy

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 10.03
·         Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
·         Atrakcyjne wynagrodzenie + 300 euro premii
·         Pomoc w organizacji podróży
·         Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
·         Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania

  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 23.02.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 15991
  • Min. doświadczenie: do 1 roku