Potrzebny/a Opiekun/ka do Pani Brunhilde, 1150 € + 120 € premii!

Potrzebna Opiekun/ka do Pani Brunhilde , Halle (Niemcy) od 02.04 – 02.05.2017  1250 Euro + 120 € premii!

Nr ref. 16113

Złap zająca z premią wielkanocną 120 € od Medipe!

O naszej firmie

MEDIPE PFLEGE Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy

Pacjentka – Kobieta w wieku 69lat, waży 63kg. Pacjentka jest po przebytym wylewie czego konsekwencją jest częściowy udar. Pani poprawnie się komunikuje i ma zachowaną orientację czasowo-przestrzenną. Porusza się przy pomocy rollatora lub laski, do dyspozycji na miejscu jest również wózek inwalidzki. Potrzebuje asekuracji przy przechodzeniu na wózek inwalidzki (chwieje się). Do dyspozycji na miejscu jest również łóżko medyczne, winda przy schodach oraz krzesełko pod prysznicem dla osoby niepełnosprawnej, posiłki przyjmuje samodzielnie. W nocy się nie budzi, ale raz w nocy trzeba pomóc jej zmienić pozycję w łóżku. O pacjentki przychodzi logopeda oraz ergoterapeuta.

Pacjentka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z osobną łazienką oraz telewizorem i dostępem do  Internetu oraz z telefonem z tania linią na telefony stacjonarne zagranicę, możliwość palenia na zewnątrz.

Zadania Opiekunki/na

Do obowiązków opiekunki, oprócz otoczenia pacjentki całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Lokalizacja

Halle, Niemcy

Nasza oferta

·         Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
·         Atrakcyjne wynagrodzenie
·         Pomoc w organizacji podróży
·         Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
·         Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania:
  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Czynne prawo jazdy

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 28.03.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 16113
  • Min. doświadczenie: do 1 roku