Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej w Ozimku

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracownika do wykładania towarów.

Miejsce pracy: Ozimek

Oczekujemy:

· Gotowości do pracy fizycznej.

· Entuzjazmu i chęci do pracy.

· Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.

· Zaangażowania.

Zakres obowiązków:

· Przyjmowanie dostaw 2 razy w tygodniu.

· Inwentaryzacja przyjętego towaru z wykorzystaniem skanera.

· Wykładanie i przekładanie towaru.

· Prace magazynowe.

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od zaraz.

· Stawkę godzinową 24,25 zł brutto/h dla osób uczących się oraz 22 zł brutto/h dla osób nieuczących się.

· Praca dodatkowa – mile widziane osoby uczące się.

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

· Pracę w kilkunastoosobowym zespole.

· Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu.

· Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

  • ISSP
  • Miejsce pracy: Opolskie, Ozimek
  • Data wystawienia: 24.06.2022
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak