Pracownik hali - Gdańsk

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, będącego liderem na europejskim rynku budowlanym, poszukujemy pracowników na stanowisko PRACOWNIKA HALI

Miejsce pracy: Gdańsk

Oczekujemy:

• Entuzjazmu i chęci do pracy.

• Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.

• Zaangażowania.

• Dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:

• Wykładanie, przekładanie towaru

• Dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu budowlanego

• Prace magazynowe i logistyczne

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o UZL.

• Pracę w elastycznych godzinach (od ok. 60 do 120 godzin w miesiącu)

• Stawkę godzinową: 18,25 zł brutto/h

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Pracę w kilkunastoosobowym zespole.

• Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.

• Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

• Pracę w przyjaznej atmosferze.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

  • ISSP
  • Miejsce pracy: Pomorskie, Gdańsk
  • Data wystawienia: 05.11.2020
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Podstawowe