SPRAWDZONE ZLECENIE, SAMODZIELNY PODOPIECZNY, CENA DO NEGOCJACJI

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 26204
Data wyjazdu: 24.05. – 24.07.2018
Miejscowość: 34576 Homberg /Efze
Stawka: 1250 EURO (do negocjacji –  w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego)

Opis zlecenia:
Pan Martin (93 l.) choruje na osłabienie starcze, zaburzenia rytmu serca oraz Parkinsona. Komunikacja z Seniorem jest zaburzona, podobnie jak i orientacja czasowa. Podopieczny porusza się przy pomocy rollatora – potrzebuje asekuracji Opiekunki przy poruszaniu się, a także przy czynnościach higieniczno – pielęgnacyjnych oraz całkowitej pomocy przy kąpieli. Podopieczny może mieć problemy z jedzeniem – trzeba go wspierać przy przyjmowaniu posiłków. Senior uczęszcza na fizjoterapię i ergoterapię.

Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Pan mieszka w domu jednorodzinnym w centrum miasta.  Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z TV oraz internetem.  W domu z Seniorem mieszka również pies (starsza suczka) oraz kot. Podopiecznego odwiedza często córka.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym/komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1470 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl
  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 14.05.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 26204
  • Min. doświadczenie: Brak