Sprawdzone zlecenie z PREMIĄ do mobilnego Podopiecznego, bez wstawania w nocy

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 36831

Data wyjazdu  01.07. – 01.09.2019

Miejscowość:  48653 Coesfeld

Stawka: 1350 EURO + 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Opis zlecenia:
Pan Michael (56 l.) cierpi na syndrom Korsakowa (ma problemy z pamięcią krótkotrwałą). Pan dobrze się komunikuje, ale orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Porusza się samodzielnie, nie wymaga również wsparcia przy pielęgnacji ciała i korzystaniu z toalety (należy mu o tym przypominać). Nie potrzebuje wsparcia w nocy. Podopieczny korzysta z usług ergoterapeuty.
Podopieczny mieszka sam obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Dla Opiekuna przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z TV oraz internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1600 Euro + Premia wakacyjna!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- bezpłatny dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.
Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 71 377 88 76!

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 32 450 21 00
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz MEDIPE PL Spółka z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943106526 w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 18.06.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak