Stolarz (Niemcy)

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794) Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Stolarz

Miejsce pracy : Schlüsselfeld

Praca od zaraz- pilne

Zadania:

– prace stolarskie przy przyczepach kempingowych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • Wynagrodzenie początkowe 11,0 €/ godz  + 44 € / dzień
  • pracodawca zapewnia organizację zakwaterowania
  • Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 08.01.2018
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe