ZLECENIE DLA OPIEKUNA Z PREMIĄ, OTWARTA I SYMPATYCZNA SENIORKA !

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Super bohaterek!

Zlecenie nr 28428
Data wyjazdu: 31.08.2018 – 31.10. 2018
Miejscowość: Lünen Niederaden
Stawka: 1250 EURO + DO 300 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Opis zlecenia:
Pani Renate (84 l.) jest osobą głównie leżącą. Cierpi na niewydolność serca, artrozę, osteoporozę i depresję. Pani ma też problemy z nadciśnieniem i pracą płuc. Seniorkę należy transferować na wózek inwalidzki lub fotel. Pani potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała. Spokojnie przesypia noce.  Podopieczna dobrze się komunikuje, wie czego chce. Jest osobą sympatyczną, komunikatywną, otwartą i ufną.

Pani mieszka w domu dwurodzinnym w mniejszym miasteczku. Dla Opiekuna przewidziany jest osobny pokój z internetem.

Obowiązki Opiekuna: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące czynności i porządki domowe.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. . 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 16.08.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 28428
  • Min. doświadczenie: Brak