ZLECENIE DLA OPIEKUNKI NA 2 MIESIĄCE, SYMPATYCZNA SENIORKA!

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Super bohaterek!

Zlecenie nr 28695
Data wyjazdu: 18.09. – 18.11.2018 (lub na 6 tygodni)
Miejscowość:  47239 Duisburg
Stawka: 1300 EURO

Opis zlecenia:
Pani Gertrud (93 l.) to miła i drobna Seniorka, która cierpi na zniedołężnienie starcze i demencję. Ma problemy z sercem i krążeniem. Pani dobrze się komunikuje. Seniorka ma problemy z poruszaniem się, na zewnątrz korzysta z pomocy wózka inwalidzkiego. Podopieczna potrzebuje wsparcia Opiekunki przy wstawaniu z łóżka, pielęgnacji ciała i przebieraniu się. Pani spokojnie przesypia noce.

Na zleceniu znajdują się: rollator, przenośna toaleta, i łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym.

Podopieczna mieszka sama na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką, TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące czynności i porządki domowe.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym/dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. . 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 14.09.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 28695
  • Min. doświadczenie: Brak