Zlecenie do samodzielnej, mobilnej Seniorki dla Opiekunki z prawem jazdy; bez opieki w nocy!

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 37908
Data wyjazdu 01.08. – 01.10.2019
Miejscowość: 47533 Kleve
Stawka: 1300 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Opis zlecenia:

Pani Elisabeth (89 l.) lubi czytać gazety, książki, prace w ogrodzie oraz chodzić na spacery. Ma początki demencji i problemy ze słuchem. Jest samodzielna, jeśli chodzi o kwestie poruszania się i korzystania z toalety. Orientacja czasowo-przestrzenna i personalna jest częściowo zaburzona. W nocy nie trzeba do niej wstawać.
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki do dyspozycji jest osobny pokój i samochód (manualna skrzynia biegów).

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania:

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- czynne prawo jazdy

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1600 Euro + Premia wakacyjna!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- bezpłatny dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 71 377 88 76!

Aktualne terminy:

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 32 450 21 00

e-mail: rekrutacja@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315

Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 19.07.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak