ZLECENIE DO STARSZEGO MAŁŻEŃSTWA NA 6 LUB 9 TYGODNI Z PREMIĄ !

Zlecenie nr 27598
Data wyjazdu: 22.07. – 22.09.2018 / lub na 6 tygodni
Miejscowość: 92536 Pfremid
Stawka: 1450 EURO + DO 300 EURO PREMII WAKACYJNEJ
Opis zlecenia:
Podopieczna (80 l.) ma lekko sparaliżowaną prawą stronę ciała – 10 lat temu miała wylew. Seniorka cierpi na słabość związaną z wiekiem oraz depresję (przyjmuje leki). Pani ma też cukrzycę - insulinę podaje córka, która mieszka w sąsiednim domu. Podopieczna porusza się za pomocą balkonika. Seniorka nie stosuje żadnej diety, spokojnie przesypia noce. Podopieczna czyta dużo gazet, lubi też przepisywać teksty.
Podopieczny (83 l.) po złamaniu nogi i długim pobycie w szpitalu ma zanik mięśni, jest osobą leżącą. 3 godziny dziennie Senior spędza na wózku inwalidzkim (do pomocy przy transferze jest lift). Pacjent je głównie zupy krem, potrzebuje pomocy Opiekunki podczas jedzenia. Przesypia noce.
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. Opiekunka ma do dyspozycji dwa pokoje z internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 09.07.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 27598
  • Min. doświadczenie: Brak