ZLECENIE NA 2 MIESIĄCE Z PREMIĄ!

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 26161
Data wyjazdu:  25.04. – 25.06.2018
Miejscowość: 45473 Mülheim an der Ruhr
Stawka: 1250 Euro + 100 Euro premii na majówkę

Opis zlecenia:
Pani Josefine (87 l.) cierpi na demencję. Seniorka jest samodzielna, przy chodzeniu nie używa żadnych środków pomocniczych. Pielęgnację ciała wykonuje samodzielnie, ale trzeba ją do tego nakłonić.

Mąż Podopiecznej jest osobą, która stara się być jak najwięcej samodzielna, wymaga jednak wsparcia w poruszaniu się, ubieraniu i rozbieraniu. Ma założony rozrusznik serca.

Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Państwo mieszkają w centrum miasta, w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest około 10 min pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny pokój z internetem i TV.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1470 Euro,
- 100 Euro Premii Majowej ,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 20.04.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 26161
  • Min. doświadczenie: Brak