ZLECENIE NA MIESIĄC W AACHEN!

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 26260
Data wyjazdu:  06.05. – 03.06.2018
Miejscowość: 52072 Aachen
Stawka: 1250 Euro / do negocjacji w zależności od znajomości języka niemieckiego

Opis zlecenia:
Pani Katherina (88l.) jest po wylewie. Cierpi na ogólne osłabienie i ma początki demencji. Nie ma problemów z komunikacją – jedynie jeśli chodzi o wzrok to nosi okulary. Porusza się przy wsparciu laski lub przy balkoniku. Potrzebuje wsparcia Opiekunki przy pielęgnacji ciała – szczególnie przy kąpaniu oraz przy ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczna je i pije samodzielnie.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do sklepu jest ok. 15 min  pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z internetem.

 Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1470 Euro,
- 100 Euro Premii Majowej ,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 25.04.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 26260
  • Min. doświadczenie: Brak