ZLECENIE Z PREMIĄ DLA OPIEKUNA DO SAMOTNEGO SENIORA !

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Super bohaterek!

Zlecenie nr 28580
Data wyjazdu: 17.08.2018 – 17.10. 2018
Miejscowość: Duisburg
Stawka: 1250 EURO + DO 300 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Opis zlecenia:
Pan Petr (72 l.) cierpi na cukrzycę, jest po zawale i wylewie. Ma problemy z mową. Podopieczny porusza się przeważnie na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia przy transferze. Senior ma zaburzenia przełykania; w nocy może się przebudzić. Starszy Pan potrzebuje wsparcia przy myciu i przebieraniu. W domu jest kot i rybki.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji Opiekuna jest w pełni wyposażony pokój z internetem.

Obowiązki Opiekuna: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym/dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. . 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).
  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 14.08.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: 28580
  • Min. doświadczenie: Brak