PROMOCJA !!! ZAMIESZCZANIA BEZPŁATNYCH OGŁOSZEŃ REKRUTACYJNYCH PRZEZ NAJBLIŻSZE TRZY MIESIĄCE OD MOMENTU NAWIĄZANIA Z PAŃSTWEM WSPÓŁPRACY

OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE

W czasach dużej konkurencji i ciągłego zapotrzebowania na poszukiwanie pracowników proponujemy Państwu możliwość zamieszczania za naszym pośrednictwem ogłoszeń rekrutacyjnych, gdzie naszą przewagą konkurencyjną jest przede wszystkim cena i elastyczność w dodawaniu ogłoszeń. Koszt i czas emisji ogłoszenia uzależniony jest od Państwa potrzeb. Mają Państwo możliwość zrezygnować wcześniej z emisji ogłoszenia na stronie, jeśli otrzymają Państwo wystarczającą liczbę aplikacji spełniających wymagane kryteria.


  • Koszt ogłoszenia na 14 dni – 210 zł netto
  • Koszt ogłoszenia na 5 dni (zadowalająca liczba aplikacji, skrócona emisja ogłoszenia) – 95 zł netto – oszczędność kosztów na poziomie 115 zł netto

FORMULARZ APLIKACYJNY ZAWIERAJĄCY PYTANIA SELEKCYJNE

Możliwość zadania kandydatom maksymalnie pięciu dodatkowych pytań umieszczonych w formularzu aplikacyjnym. Pozwalają one na wstępną weryfikację kandydatów spełniających niezbędne dla Pracodawcy kryteria selekcyjne istotne z punktu widzenia rekrutowanego stanowiska. Kandydat aplikujący na ogłoszenie zawierające pytania selekcyjne przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych musi udzielić odpowiedzi na powyższe pytania. Jeżeli odpowiedzi będą zgodne z oczekiwaniami Pracodawcy dokumenty zostaną bezpośrednio przesłane na jego konto. W przypadku jeżeli odpowiedzi będą niezgodne zostaną przechowane na serwerze jobbay z możliwością ich bezpłatnego pobrania przez Pracodawcę. Opcja dodatkowych pytań zawęża klientowi ilość otrzymanych, wstępnie wyselekcjonowanych aplikacji, z możliwością sięgnięcia do pozostałych aplikacji, jeżeli jest taka potrzeba. Usługa jest bezpłatna.

TOP FIRMY

Celem employer brandingu jest zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy w oczach zatrudnionych pracowników, jak i potencjalnych kandydatów na pracowników.


Jobbay proponuje Państwu możliwość budowania swojego wizerunku jako TOP FIRMY na pierwszej stronie portalu, pozwoli to docierać do większej liczby potencjalnych kandydatów.


Koszt wykupienia pakietu TOP FIRMA wynosi 450 zł tygodniowo.


Dzięki temu zyskają Państwo:


  • Możliwość zamieszczenia swojego logo na pierwszej stronie portalu.
  • Możliwość zaprezentowania najważniejszych informacji o działalności i usługach Państwa firmy.
  • Budowanie świadomości marki firmy na rynku rekrutacyjnym.

TOP OFERTY

Usługa skierowana do firm, które w krótkim czasie potrzebują zatrudnić możliwie najlepszego kandydata. Dzięki umieszczeniu Top Oferty na pierwszej stronie serwisu zyskają Państwo możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Państwa wyróżnione ogłoszenie zostanie wysłane do bazy naszych kandydatów, co z pewnością zwiększy liczbę wysłanych dokumentów aplikacyjnych dedykowanych Państwa ofercie.

Jobbay proponuje Państwu możliwość wyróżnienia Państwa ogłoszenia jako TOP OFERTY na pierwszej stronie. Koszt wykupienia usługi wynosi 150 zł dziennie.


*koszty wszystkich usług dostępnych na portalu podawane są w cenach NETTO.