Brema – zlecenie do samotnej Seniorki na 2 miesiące

Zlecenie nr 43486
Data: 29.02 - 29.04.2020
Miejscowość: 28325 Bremen
Stawka:  1350 EURO + PREMIA

Pani Gudrun (80 l., 160 cm, 68 kg) cierpi na chorobę Parkinsona i początkową demencję. Podopieczna jest osobą głównie siedzącą, potrzebuje wsparcia w transferze, pielęgnacji, przy korzystaniu z toalety i przy czynnościach dnia codziennego. Do Seniorki codziennie przychodzi Pflegedienst, pomaga przy ubieraniu i pielęgnacji ciała.

Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest oddzielny  pokój z łazienką, TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 17.02.2020
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 28325
  • Min. doświadczenie: Brak