Brukarz

Agencja Pracy Socpol  Jobs(cert. 15794) dla niemieckiego pracodawcy poszukuje pracownika na stanowisko:

Brukarz

miejsce pracy: Bielefeld

Zadania:

– Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy,
parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.)

– Prace przy budowie ogrodu (niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie)

Wymaganie:

– Wymagane doświadczenie na stanowisku brukarza w firmie brukarskiej lub zabudowy terenów zielonych
– Doświadczenie przy drobnych pracach murarskich i betoniarskich
– Niezbędna dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– Prawo Jazdy kat. B
– Mile widziana umiejętność obsługi minikoparki
– Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
-Praca: 40,0 / tydzień (możliwe nadgodziny)
-Umowa o pracę na niemieckich warunkach, pełne świadczenia socjalne
– Stawka godzinna brutto od 12 do 15 euro (w zależności od kwalifikacji)
– Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1500 – 2000 euro (w zależności
od liczby przepracowanych godzin i kwalifikacji)
– Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 150 euro miesięcznie.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku niemiecki/ angielskim , z załączeniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 02.08.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe