Cieśla – Stolarz budowlany

Agencja Pracy Socpol - Jobs (cert. 15794) dla szwajcarskiego pracodawcy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:  Bern  i inne lokalizacje

Wymagane:

- min. 3 letnie doświadczenie jako cieśla – stolarz budowlany

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- prawo jazdy i własny samochód

Obowiązki:

 wykonywanie prac ciesielskich – budownictwo mieszkaniowe

Oferta:

 umowa na warunkach szwajcarskich,

 wynagrodzenie 33,0 CHF brutto / godz + 15,0 CHF netto dieta/ dzień pracy

 pracodawca organizuje zakwaterowanie

- nadgodziny

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 21.10.2020
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 33 - 35 zł
  • Numer referencyjny: My/02/10/20
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe