Cieśla szalunkowy

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert. 15794)poszukuje pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Mile widziany team 2  osobowy

Miejsce pracy : Roermond

Wymagane

komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (jedna osoba)
min.4 letnie doświadczenie
mile widziany certyfikat VCA, SOFI
prawo jazdy i własny samochód ( jeden w zespole)

Zadania:

prace przy szalowaniu fundamentów

Pracodawca oferuje:

umowę o pracę na holenderskich warunkach
wynagrodzenie: 550,0 Euro netto /tydzień przy 40,0 rbg

pracodawca opłaca zakwaterowanie

Prosimy o  CV w j angielskim lub niemieckim oraz zawarcie w swojej aplikacji poniższej klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 09.07.2020
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D/07/03/20
  • Min. doświadczenie: 3 - 5