Dekarz

Agencja Pracy Socpol , cert. 5499, poszukuje pracowników do pracy w Holandii na stanowisko:

Dekarz

Obowiązki:

Wykonywanie i naprawa pokryć dachowych (dachówka, izolacje, obróbki blacharskie)

Wymagania:

Minimum 4 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy jako dekarz,
– Komunikatywna znajomość j.
niemieckiego lub angielskiego,

Oferta pracodawcy:

umowa o pracę na warunkach holenderskich

wynagrodzenie : 475,0 Euro /tydzień, przy 40,0 rbg

możliwość nadgodzin,

zorganizowane i opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę

Prosimy o załączenie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 20.02.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D/ 05/02/`17
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe