Dekarz

Agencja Pracy Socpol HR (cert. 23912) poszukuje pracowników do pracy w Holandii  na stanowisko:

 Dekarz

Miejsce pracy: Den Bosch

Obowiązki:

- Demontaż  starych i  montaż nowych pokryć dachowych

– Obróbki blacharskie

Wymagania:

– Minimum 4 lata  doświadczenia w pracy jako dekarz,
– Komunikatywna znajomość j.  angielskiego,
– Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód,

Oferta pracodawcy:

– umowa na warunkach holenderskich,

– wynagrodzenie: 525,0 -  550,0 Euro netto/tydzień ( 40 h pracy tygodniowo),

– możliwość nadgodzin,

– zorganizowane i opłacone zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim  z załączeniem klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  I wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 17.02.2021
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 525 - 550 €
  • Numer referencyjny: D/03/02/21
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe