Dekarz - Monter instalacji fotowoltaicznych

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Dla naszego niemieckiego klienta specjalizującego się w branży fotowoltaicznej  poszukujemy:
Dekarza / Montera instalacji fotowoltaicznych

Osoba ta będzie odpowiedzialna za przygotowanie dachu do montażu paneli fotowoltaicznych, wykonanie niezbędnych przeróbek dekarskich oraz montaż haków, szyn i paneli fotowoltaicznych.

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie w pracy jako dekarz;
-mile widziane doświadczenie przy montażu panelach fotowoltaicznych;
- Wykonywanie pracy na terenie Niemiec;
- Dyspozycyjność.

Obowiązki:
– współpraca z elektrykiem;
– wykonanie niezbędnych prac dekarskich przed montażem;
– montaż paneli fotowoltaicznych na dachu płaskim i skośnym (praca na wysokości);
– wymiana blachy, dachówki, rynien;
- i inne prace przy montażu paneli fotowoltaicznych;

OFERUJEMY :
- zarobki podstawowe ok. 4000 € brutto miesięcznie + przewidziany system premii za wydajność
- zakwaterowanie i dojazd do pracy (  280€ za pełen miesiąc  )
- Praca 6 dni w tygodniu
- Zatrudnienie na podstawie Niemieckiej umowy o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 16.12.2022
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: do 1 roku