Dekarz (Szwajcaria)

Agencja Pracy Socpol Jobs  (cert. 15794) poszukuje dla szwajcarskiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:

Dekarz

Miejsce pracy : Basel

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe;

- wysoka jakość pracy,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

– krycie powierzchni dachowych papą termozgrzewalną, obróbki blacharskie

Oferta:

– wynagrodzenie: 32,00 CHF brutto /h + 17,0 CHF netto/dzień pracy

– umowa na warunkach szwajcarskich

– pracodawca organizuje zakwaterowanie

Prosimy o przesłanie CV w j polskim i niemieckim oraz  zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 30.08.2018
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: CH06/08/18
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe