Drezno – zlecenie do sympatycznego Seniora za 1400 EURO/mies.

Zlecenie nr 43536
Data: 22.02. – 22.04.2020
Miejscowość: Dresden
Stawka: 1400 EURO + PREMIA

Pan Joachim (82 l., 155 cm, 55 kg) jest bardzo otwarty, lubi naturę i ogród, kolejki oraz oglądać TV. Cierpi na zniedołężnienie starcze i nowotwór wątroby. Senior jest bardzo osłabiony, potrzebuje wsparcia w transferze, pielęgnacji, przy korzystaniu z toalety i kąpieli. Pan samodzielnie dba o higienę i czystość jamy ustnej oraz sam się goli. Do pielęgnacji stóp przychodzi zewnętrzna pomoc.

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 18.02.2020
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 43536
  • Min. doświadczenie: Brak